Iván
Üzenet vendégként
500 karakter maradt

Van már vendégfiókja? Jelentkezzen be, vagy válassza az ingyenes teljes tagságot!

Iván #230674
Férfi 73 éves Győr-Moson-Sopron Tartós kapcsolat 174 cm · szürke szem Ikrek
Iván vagyok, Nyugat-Dunáltúlról keresek tartós kapcsolat céljából párt; egy kedves, kultúrát kedvelő hölgy személyében.
Néhány hónapja járt itt
2 243 látogató
Nincs olvasatlan levele
Üzenet vendégként
500 karakter maradt

Vagy regisztráljon ingyen a teljesebb élményért!

Lélekbúvár

Olvasson bele társkereső blogunk legfrissebb írásaiba!

Mi a vonzó a nő számára?

Ajánlott

Mi a vonzó a nő számára?

Milyen a vonzó férfi egy nő számára? Hogyan hívjuk fel magunkra a figyelmet? Egyáltalán, hogyan kell hatni a „gyengébbik nemre”?

Tovább
Melyik a legjobb ingyenes társkereső oldal

Társkereső 1x1

Melyik a legjobb ingyenes társkereső oldal

Elképesztő kínálattal találja magát szemben az ember, amikor online társkereső szolgáltatást keres az Interneten. Társkereső oldalaknak se szeri, se száma, de olyan teljesen ingyenes társkereső oldal csak kevés akad, amelyik figyelemre érdemes.

Tovább
Társkeresés 40 felett, párválasztás félidőben

Ajánlott

Társkeresés 40 felett, párválasztás félidőben

40 év felett a társkeresés másképp működik mit 20-30 évesen. Átáll a szervezet, átáll a lélek takarékos-óvatos üzemmódra. Mások a prioritások, mások az álmok, a műveltség, az anyagi helyzet – mind-mind befolyással bír a 40 feletti társkereső ember egyéni társkereső „módszertanára”.

Tovább