Laci
Üzenet vendégként
500 karakter maradt

Van már vendégfiókja? Jelentkezzen be, vagy válassza az ingyenes teljes tagságot!

Laci #244022
Férfi 29 éves Győr-Moson-Sopron Tartós kapcsolat Mérleg
Szia egy kisé nehezen megnyiló vagyok de ha rám írsz vissza írok mindig. Olyan valakit keresek aki elfogad Olyan amilyen vagyok. Ha még érdekel több minden rólam írj rám.
Néhány hónapja járt itt
165 látogató
Nincs olvasatlan levele
Üzenet vendégként
500 karakter maradt

Vagy regisztráljon ingyen a teljesebb élményért!

Lélekbúvár

Olvasson bele társkereső blogunk legfrissebb írásaiba!

Fényképes társkereső hirdetés, a sikered kulcsa

Társkereső 1x1

Fényképes társkereső hirdetés, a sikered kulcsa

Minden szakmabeli egybehangzó véleménye az, hogy a fénykép nélküli társkereső hirdetés komolytalanná, hiteltelenné teszi a társkereső személyét, illetve nagymértékben csökkenti az esélyét a társra találásnak. Így van ez valóban? Nincs menekvés, ki kell magamat plakátolni minden utcasarokra, hogy észrevegyenek?

Tovább
Top10 társkereső tipp a sikeres társkereséshez

Társkereső 1x1

Top10 társkereső tipp a sikeres társkereséshez

Valójában nem ötleteket szeretnék adni a társkereséshez. Annál inkább egyfajta intelmek gyűjteménye ez a lista, amelyek segíthetnek bennünket a helyes úton maradni, vagy megtalálni azt.

Tovább
Ki kezdemé­nyezzen az első találkozás során?

Társkereső 1x1

Ki kezdemé­nyezzen az első találkozás során?

Változnak a nemi szerepek. Az ismerkedés, az első találkozás során már nemcsak a férfiak kezdeményeznek. Jó ez nekünk? Nézzünk a mélyére!

Tovább