István
Üzenet vendégként
500 karakter maradt

Van már vendégfiókja? Jelentkezzen be, vagy válassza az ingyenes teljes tagságot!

István #278183
Férfi 48 éves IV. kerület, Budapest Tartós kapcsolat Egyéb 182 cm · 65 kg · Barna szem Skorpió
Sajnos az éllettársam halála óta magam vagyok a közös befogadott cicánkal,igy hozzá hasonlóan hosszú távra keresek társat(22 év).
Állat barát vagyok,söt mind a kutyákat,mind a macskákat szeretem,de lehet bármien háziállata annak akit érdeklek.
Rólam, röviden
#Hűséges #Utazás #Társasjáték #Informatika #Sorozatok #Mozi #Otthonülős #Társaságkedvelő #Állatbarát #Pop #Rock #Mindenevő #Dohányzom #Alkalmanként iszom #Nem vallásos
08.14. napon járt itt
68 látogató
Nincs olvasatlan levele
Üzenet vendégként
500 karakter maradt

Vagy regisztráljon ingyen a teljesebb élményért!

Lélekbúvár

Olvasson bele társkereső blogunk legfrissebb írásaiba!

Melyik a legjobb ingyenes társkereső oldal

Társkereső 1x1

Melyik a legjobb ingyenes társkereső oldal

Elképesztő kínálattal találja magát szemben az ember, amikor online társkereső szolgáltatást keres az Interneten. Társkereső oldalaknak se szeri, se száma, de olyan teljesen ingyenes társkereső oldal csak kevés akad, amelyik figyelemre érdemes.

Tovább
Miért nem válaszolnak a társkereső üzeneteimre?

Társkereső 1x1

Miért nem válaszolnak a társkereső üzeneteimre?

Sok társkereső tapasztalja, hogy az elküldött üzenetekre nem érkezik válasz. Cikkünk bemutatja a leggyakoribb okokat, és hasznos tanácsokat ad a sikeresebb online ismerkedéshez.

Tovább
Kilépni egy reménytelen kapcsolatból

Test és lélek

Kilépni egy reménytelen kapcsolatból

Vannak kapcsolatok, amelyekért érdemes küzdeni, és vannak, amelyekből a továbblépés a legjobb döntés. Cikkünk segít felismerni azokat a jeleket, amelyek arra utalhatnak, hogy a kapcsolat már nem szolgálja egyik fél boldogságát sem.

Tovább